Archív značiek: granatove jablko

Envy Me by Gucci

Dámsky parfém Envy me- 30 ml voňavkaFlakón potiahnutý ružovou čipkou. Aj takto na vás môže na prvý pohľad pôsobiť parfém Gucci Envy Me. V jednoduchom flakóne sa ukrýva tajomstvo zvodnosti. Vôňa, ktorá je dokonalou návnadou. Celkovej kompozícii parfémovej vody Envy Me dominuje ružová farba. Tá je symbolom romantiky a ženského pôvabu. Pokračovať v čítaní

Zaradené v Dámske Parfumy, Gucci | Označkované , , , , , , , , , , | Komentáre vypnuté na Envy Me by Gucci

Salvador Dalí – It is Love

Dámska toaletná voda Salvador Dalí It Is Love - parfém pre ženyToaletná voda pre ženy – Salvador Dali – It is Love. Parfémy Salvadora Daliho sú automaticky spájané s umeleckým cítením a stvárnením názvu parfému do tvaru a dizajnu flakónu. Známy umelec Salvador nie je vo svete parfémov tak výstredný, naopak prekvapí precíznym výberom jednotlivých zložiek.

Pokračovať v čítaní

Zaradené v Dámske Parfumy, Salvador Dalí | Označkované , , , , , , , | Komentáre vypnuté na Salvador Dalí – It is Love

Versace – Bright Crystal

Parfém Versace Bright Crystal - Dámska toaletná vodaqVersace Bright Crystal je ženská vôňa a je charakteristický svojím luxusným prevedením. Cítiť z neho na prvý pocit luxus a bohatstvo. Parfum sa skladá z vône granátového jablka, exotického yuzu, magnólie, pivonky, kvetu lotosu, rastlinnej ambry, hrejivého dreva akašu a pižma. Veľmi výrazné a charakteristické vône spojené do jedného dávajú žene to správne sebavedomie. Každá žena musí mať radosť a samozrejme musí byť hrdá na túto čarovnú vôňu.

Pokračovať v čítaní

Zaradené v Dámske Parfumy, Versace | Označkované , , , , , , , | Komentáre vypnuté na Versace – Bright Crystal