Thierry Mugler – A Men

Pánska toaletná voda Thierry Mugler A Men - pánsky parfémThierry Mugler A Men je pánska toaletná voda, ktorá môže byť označovaná pojmom legenda. Tento parfém bol uvedený do predaja v roku 1996, a možno povedať, že popularita tejto vône je veľmi vysoká. Nejedná sa o bežný pánsky parfém, A men predstavuje prelom v parfumérskom svete. A men má veľké počty fanúšíkov, ale na druhej strane treba podotknúť, že na veľa ľudí nepôsobí príliš originálne a jedinečne.

Bez väčších diskusií možno zkonštatovať, že je charakteristický a jedinečný svojou silou, mocou a bezprostrednosťou. Nikdy predtým sa na trhu neobjavila tak intenzívne čokoládova a sexi drzá vôňa. Táto vôňa nie je typicky pánskou esenciou, využíva veľa tónov a charakteristík zo sveta ženských parfémov.

[ad#HTML][ad#HTML]

Pri bilancovaní možno povedať, že sa jedná o veľmi podarenú, chutnú toaletnú vodu, ktorá prezentuje všetky odtiene sladkosti, kde do popredia vystupujú najmä káva, čokoláda, vanilka a karamel. Po prvom privoňaní váš upúta ostrý závan mäty priepornej a bergamotky, ale veľmi skoro je vystriedaná vôňou hutnejšou a charakteristickou pre A men.

Thierry Mugler A Men sa nikdy nezaradí medzi bestselleri vo svete pánskych parfémov resp. toaletných vôní, no je jasné, že pokiaľ si ho zamilujete tak ho určite nevymeníte. Neexistujú žiadne medzi, buď ho nenávidíte alebo ho milujete. Je veľmi dlho svieži a na pokožke vydrží niekoľko hodín. Je veľmi sladký a jedinečný. Určité stojí za vyskúšanie.

Zloženie toaletnej vody Thierry Mugler – A Men:

–       Hlava: Bergamot, Levanduľa, Koriander, Mäta

–       Srdce: Pačuli, Céder

–       Základ: Káva, Styrax, Tonka, Pižmo, Vanilka

 

Tento obsah bol zaradený v Pánske Parfumy, Thierry Mugler a označkovaný ako , , , , , , , , , , . Zálohujte si trvalý odkaz.

Komentáre sú uzavreté.