Armani by Giorgio Armani

Pánsky parfém Armani- 100ml voňavkaParfém s názvom Armani možno nekorešponduje s vašou utkvelou predstavou minimalizmu a nedbalej elegancie, ktorá sa bezprostredne spája s týmto malým bohom talianskeho módneho neba. Giorgio Armani zastáva názor, že parfém by mal byť akousi tajomnou abstrakciou.

Parfém Armani je veľmi sladký, nie však nechutne sladký a navyše je veľmi vytrvalý. Sladkosť však nie je vyhrotená, ale mäkká, príjemná a zvodná vďaka prívalu nádherných kvetín. Hlavu vône tvoria tóny jazmínu, ruží, konvalinky a hyacintu. Na ich pozadí môžeme zachytiť arómu koriandru, bazalky, cyprišu, santalového dreva, vetiveru a mošusu.

Armani je nápadne talianskou vôňou. Je to parfém veľmi otvorený a priamy. Nepotrebuje sa k vám prihovárať postupne, aby ste objavovali a obdivovali jeho kvázi zložitosť.

[ad#HTML][ad#HTML]

Jednoducho vás zahalí a vtiahne rovno do stredu deja, bez akejkoľvek predohry. Rozvinie sa pred vami v celej svojej nádhere hneď od prvého momentu stretu parfému s pokožkou, a to bez akýchkoľvek okolkov a formalít. Je spontánnou oslavou seba samého, je to divoká párty usporiadaná na vašu počesť bez udania akéhokoľvek pádneho dôvodu.

Vôňa Armani sa skladá dokopy z viac ako osemdesiatich esencií a celkový jej účinok je úžasný a odzbrojujúci. Parfém pôsobí veľmi príťažlivým dojmom a je veľmi nápadný.

Zloženie parfémovej vody Armani:

• Hlava: jazmín, ruža, konvalinka, hyacint

• Srdce: koriander, bazalka, cypriš

• Základ: santalové drevo, vetiver, mošus

Tento obsah bol zaradený v Giorgio Armani, Pánske Parfumy a označkovaný ako , , , , , , , , , . Zálohujte si trvalý odkaz.

Komentáre sú uzavreté.