Lou Lou by Cacharel

Dámsky parfém Lou Lou- 7,5ml voňavkaČokoľvek, čo vzniklo po vôni Anaís Anaís bude nekompromisne porovnávané s touto prvotinou značky Cacharel. V pípade parfému Lou Lou módny návrhár Jean Cacharel prešiel na opačný koniec emočného spektra a uviedol na trh svetaznalý parfém, ktorý je úplným opakom jemnosti prezentovanej v Anaís Anaís.

Ide o orientálnu vôňu, ktorej dominuju kvetinové tóny v podaní kvetu Tiaré. Ten je doplnený o tóny heliotropu, ylang-ylang, pomarančového kvetu, jazmínu a kosatca. Potom nasleduje pulzujúce srdce v podobe kasie, bergamotu a dreva Tonky. Základ vône tvorí sladká vanilka, santalové drevo a kadidlo.

Vôňa bola inšpirována hriešnymi rannými 20. rokmi minulého storočia. Inšpiráciou pre jeho vznik bol klasický nemý hraný film ešte z éry čiernobielej kinematografie s názvom Pandorina skrinka. Hlavnú hrdinku Lulu si zahrala záhadná kráska, herečka Luise Brooksová. Tá predstavovala kúzlo protikladov. Na jednej strane vražedkyňa a zvodkyňa, na strane druhej žena s dievčenským srdcom. Práve na základe toho bol parfém označený ako vôňa pre mladé osudové ženy.

[ad#HTML][ad#HTML]

Lou Lou je ukrytá vo flakóne v tvare pyramídy, čím dáva jasne najavo svoje posolstvo. Parfém je veľmi vášnivý a provokatívny. Pokiaľ však máte pocit, že je na vás prisilný, skúste menej prenikavý Lou Lou Blue.

Zloženie parfémovej vody Lou Lou:

Hlava: kvet Tiaré, heliotrop, ylang-ylang, pomarančový kvet, jazmín, kosatec

• Srdce: kasia, bergamot, tonka

• Základ: santalové drevo, vanilka, kadidlo

Tento obsah bol zaradený v Cacharel, Dámske Parfumy a označkovaný ako , , , , , , , , , , , . Zálohujte si trvalý odkaz.

Komentáre sú uzavreté.