Eden by Cacharel

Dámsky parfém Eden- 100ml voňavkaParfém Eden od značky Cacharel vysiela do éteru jednoznačné posolstvo, a síce, že je zameraný výhradne na mladšie ženy. Značka Cacharel sa teda pohla iným smerom ako to bolo v prípade vôní Anaís Anaís alebo Lou Lou. A vyplávala do vtedy pre ňu neprebádaných vôd. Dokonca sa pokúsili o vytvorenie novej podkategórie parfémov s názvom „aquaflorálna orientálna”, čo vo svojej podstate znamenalo použitie vodných i pôdnych rastlín s prídavkom korenia pre vytvorenie rovnováhy.

Hlavu vône tvorí zmes vodných rastlín v podaní lekna, lotosového kvetu a k tomu sa pridávajú aj bahniatka. Srdce parfému búši v tónoch sviežeho vodného melónu, ananásu, pomarančových kvetov, mimózy, pačuli a zelených listov. Za základ parfému boli dômyselne zvolené vzácne dreviny- céder a santal a k nim pridané pižmo a jantár.

[ad#HTML][ad#HTML]

Ide o raj na zemi. Na prvé pričuchnutie je takmer nemožné zachytiť ho, ale po chvíľke pôsobenia sa pomaly rozvinie ovocná vôňa, ktorá je neustále sprevádzaná podtónmi kvetín. Pocit nevinnosti je symbolizovaný aj mramorovanou asymetrickou fľaštičkou, ktorá symbolizuje pokoj a ticho. Dokonale vyjadruje šarm, ktorý sa ukrýva vo vnútri. Vôňa je jemná zdržanlivá a dievčensky jemná.

Zloženie parfémovej vody Eden:

• Hlava: lekno, lotosový kvet, bahniatka

• Srdce: vodný melón, ananás, pomarančové kvety, mimóza, pačuli, zelené listy

• Základ: jantár, cédrové drevo, santalové drevo, pižmo

Tento obsah bol zaradený v Cacharel, Dámske Parfumy a označkovaný ako , , , , , , , , , , , , . Zálohujte si trvalý odkaz.

Komentáre sú uzavreté.