Laura by Laura Biagiotti

Dámsky parfém Laura- 75 ml voňavkaJedna z najuznávanejších talianských módnych návrhárok Laura Biagiotti vytvorila kolekciu parfémov. Spoločným menovateľom pre všetky je fakt, že sú inšpirované touto nádhernou južanskou krajinou. Rovnomenný parfém Laura je veľmi odlišný od svojich voňavých predchodcov Roma a Venezia. Vôňa Laura je inšpirovaná jazerami na severe Talianska. Priehľadná krišáľovo čistá voda, ktorá je taká potrebná v pre život sa stala symbolom aj pre túto vôňu.

Úvodnú fázu sprevádzajú sladučký vodný melón v kombinácii s bielou broskyňou a liči. Srdce je kvetinového charakteru a bije v tónoch frézie, lekna, fialky, ružových lístkov. Svoje miesto v srdci parfému si našiel aj florentský kosatec a kamélia. V základe sú spojené ingrediencie- jalovec, santalové drevo, papraď, vetiver a veľmi jemný dotyk sladučkej vanilky. Parfém je skôr jemný ako vášnivý.

[ad#HTML][ad#HTML]

Nejde o ostrú vôňu, ako by sme na základe predchádzajúcich diel Laury Biagiotti mohli smelo predpokladať. Laura je elegantná ovocno-kvetinová vôňa. Ide síce o taliansky parfém, ktorý však vonia skôr francúzsky. Nesie v sebe posolstvo vnútornej rovnováhy, čistoty a pokoja. Vytvára akúsi krehkú rovnováhu medzi ženou a prírodou.

Laura je vôňa veľmi elegantná a jemná. Pripomína talianske jazerá v období najväčšieho ticha, a teda na sklonku noci. S jej použitím sa na vašej duši rozhostí pocit neskutočného pokoja.

Zloženie parfémovej vody Laura:

• Hlava: melón, biela broskyňa, liči

• Srdce: frézia, lekno, fialka, ružové lístky, florentský kosatec, kamélia

• Základ: jalovec, papraď, santalové drevo, vetiver, vanilka

Tento obsah bol zaradený v Dámske Parfumy, Laura Biagiotti a označkovaný ako , , , , , , , , , , , , , . Zálohujte si trvalý odkaz.

Komentáre sú uzavreté.