Opium by Yves Saint Laurent

Dámsky parfém Opium- 90 ml voňavkaSkutočný význam slova ópium mnohí nepoznajú. V skutočnosti je to výťažok z nedozretých makovíc pôsobiaci ako droga. A presne takto pôsobí parfum Yves Saint Laurent Opium. Je to silná dámska vôňa, ktorá si našla mnoho závislých žien. Pôsobí hypnoticky a svojou orientálno-kvetinovou vôňou vzbudzuje neutíchajúcu pozornosť.

Táto vôňa sa zrodila v roku 1977 a svojim názvom vzbudzovala pohoršenie. V Spojených štátoch bol predaj parfumu dokonca zakázaný, pretože sa báli, že obsahuje ópiové látky. Postupom času všetci pochopili, že tento parfum je úplne neškodný, až na účinky, ktoré môže vyvolať iba veľmi príjemná, príťažlivá a orientálna vôňa.

[ad#HTML][ad#HTML]

V roku 1979 sa stala najlepšou vôňou roku a do siene slávy sa dostala v roku 1993. Je to skutočne prelomový a nadčasový parfum.

Parfum Yves Saint Laurent Opium je vytvorený z hlavy, v ktorej nájdeme mandarínku, slivku, klinčeky, peper, koriander a bazalku. V srdci nájdeme konvalinku, škoricu, ruže, jazmín, broskyňu, karafiát a kosatec. Základ v sebe ukrýva tú typickú orientálnu arómu z labdanumu, myrhy, cédrového dreva, santalového dreva, pačuli a vetiveru. Je to netradičná, no veľmi príjemná kombinácia, ktorá zaručene vyvolá pozitívny ohlas vo vašom okolí.

Táto vôňa miluje všetky sexy strihy a odvážne farby, ako je zlatá, červená, medená, strieborná a tajomná čierna. Uprednostňuje luxusný závan, ktorý prináša satén, hodváb, zamat, ľahký žerzej a noblesný brokát. Hodí sa k všetkým módnym doplnkom, ktoré pútajú pozornosť.

Parfum Yves Saint Laurent Opium, je určený ženám, milujúcim spoločnosť a radi predvádzajú svoju eleganciu, sexepíl, luxus a ladnosť naozajstnej ženy, ktorá dokáže ovládnuť kohokoľvek a kdekoľvek.

Zloženie parfumu Yves Saint Laurent Opium

Hlava: Mandarínka, Slivka, Klinčeky, Korenie, Koriander, Bazalka

Srdce: Konvalinka, Škorica, Ruže, Jazmín, Broskyňa, Karafiát, Kosatec

Základ: Labdanum, Myrha, Cédrové drevo, Santalové drevo, Pačuli, Vetiver

Tento obsah bol zaradený v Dámske Parfumy, Yves Saint Laurent a označkovaný ako , , , , , , , , , , , , , , , , , . Zálohujte si trvalý odkaz.

Komentáre sú uzavreté.