Rive Gauche by Yves Saint Laurent

Dámsky parfém Rive Gauche- 100 ml voňavkaAk túžite po parfume, ktorý by sa hodil na akúkoľvek príležitosť, do akéhokoľvek počasia a s ktorým by ste zvládli všetky prekážky, tak určite siahnite po Rive Gauche od Yvas Saint Larent. Je to slobodná vôňa, ktorá sa skladá zo všetkých tónov, aké stvorila naša príroda.

Bol vytvorený v roku 1971 a ešte stále sa zdrží svojho osobitého štýlu.

Tento parfum v sebe ukrýva sladké tóny ruže, bergamotu a jazmínu, ktoré dopĺňajú zelené tóny vetiveru a konárnika slivkového. Dva protiklady spolu vytvárajú neodolateľnú slobodu. Je to veľmi príťažlivá, sexi vôňa, ktorá v sebe ukrýva dávku elegancie, optimizmu a energie.

[ad#HTML][ad#HTML]

Parfum Yves Saint Laurent Rive Gauche má povzbudzujúce účinky a rád flirtuje. Miluje veselé farby a neformálne oblečenie na každý deň a šport.

Takže, je samozrejmé že táto vôňa sa hodí všetkým ženám, ktoré milujú život a všetky aktivity, ktoré im ponúka. Ak ste miestami bláznivá, máte optimistické myslenie a najradšej by ste celý deň niekde behali a smiali sa, tak je tento parfum určený, práve pre Vás. Samotný flakón oválneho tvaru s modročiernymi pásikmi, Vás prekvapí a vyčarí dobrú náladu.

Verte tomu, že ak by ste mali ísť na pustý ostrov, parfum Yves Saint Laurent Rive Gauche by bol Vašim oddaným spoločníkom

Zloženie parfumu Yves Saint Laurent Rive Gauche

Hlava: Bergamot, Aldehydy, Ylang-ylang, Frézia

Srdce: Ruže, Jazmín

Základ: Vetiver, Pižmo, Konárnik, Myrha

Tento obsah bol zaradený v Dámske Parfumy, Yves Saint Laurent a označkovaný ako , , , , , , , , , . Zálohujte si trvalý odkaz.

Komentáre sú uzavreté.