Paris by Yves Saint Laurent

Dámsky parfém Paris- 50 ml voňavkaVôňa Paris od Yves Saint Laurent, je ako spomienka na dobu keď prišiel do Paríža a začal pracovať u Christiana Diora. Po jeho smrti sa stal umeleckým riaditeľom Diorovho módneho domu a odštartoval svoju kariéru. Boli to sladké chvíle s bolestivým podtónom, ktoré ho doviedli až na vrchol módneho sveta. A presne takáto je vôňa Saint Lauren Paris. Aj napriek rečiam, že je to typická vôňa ruží, Vás zo začiatku prekvapí fialka, ktorá hrá s ružou dokonalý duet. Fialka síce nie je dominantná, no výrazne dopĺňa vôňu ruží.

Hlava parfumu pozostáva z bergamotu, pomarančového kvetu a fialky, čo vytvára prenikavú sladkosť, presne tak, ako srdce tohto parfumu, pretože v srdci nájdeme sladké ruže a kosatec. Základ zo santalu, ambry a vanilky udáva, naštastie, menej cukrové tóny. Takto vzniká nie príliš presladený parfum plný radosti a romantiky.

[ad#HTML][ad#HTML]

Zodpovedá tomu aj guľatý flakón s čierno-ružovým vrchnáčikom, ktorý pôsobí roztomilo a nežne.

Parfum Paris noste so všetkým krásnym a oslnivým. Môžu to byť romantické šaty s volánmi alebo jednoduché strihy v červenej farbe. Hodí sa ku každej žene, ktorá môže mať oblečené čokoľvek. Ale hlavná je láska. Či už láska naplnená alebo len láska po ktorej túžite. Paris Yves Saint Laurent je ako obláčik lásky, ktorý cítiť na stovky metrov.

Pocit lásky vyvolá nie len u Vás, ale aj vo Vašom okolí. Neexistuje nič krajšie, ako sladký, zamilovaný úsmev. A vete, že parfum Paris budete milovať navždy.

Zloženie parfumu Yves Saint Laurent Paris

Hlava: Bergamot, Fialka, Pomarančové kvety

Srdce: Kosatec, Ruža stolistá

Základ: Vanilka, Santal, Ambra

Tento obsah bol zaradený v Dámske Parfumy, Yves Saint Laurent a označkovaný ako , , , , , , , . Zálohujte si trvalý odkaz.

Komentáre sú uzavreté.