Senso by Ungaro

Dámsky parfém Senso- 45 ml voňavkaVôňa Senso je najmladšia z trojčlennej rodiny parfémov značky Ungaro. Na trh prenikla v roku 1987. Ide o poetickú vôňu, ktorej staršími súrodencami sú božská Diva a neopakovateľný Ungaro.

Stačí jediný pohľad a zamilujete sa doň. Šokujúci ružový flakón v tvare ženského torza s náznakom naaranžovaného odevu. Fľaštička je uzavretá elegantným vrchnákom zafírovomodrej farby. A celkový šmrnc obalu dodáva žiarivo žltá mašľa s čiernymi bodkami, ktorá neobyčajný zjav tejto dámskej vône dovádza k dokonalosti. Celkový vizuálny dojem je veľmi vkusný a elegantný.

[ad#HTML][ad#HTML]

Parfém je ľahký a zmyselný, čo vyplýva už zo samotného názvu. Jeho zmyselnosť je však hravá. Je plná omamných exotických kvetín a vôní lahodného zrelého ovocia. Vrchné tóny tvorí vôňa pomarančového kvetu a ylang ylang. Okolo týchto dvoch opojných vôní sa rozprestierajú slnkom pozlátené ovocné nóty.

Parfémová voda Senso oplýva nevídanou iskrou. Je veľmi dynamická a extrovertná a keď to trochu preženieme môžeme povedať, že je až mierne prostoreká, pretože je veľmi nákazlivá a dodáva ženám pocit bezstarostnosti a dievčenskej nerozvážnosti. Vôňa Ungaro je zmyselná. Vytvára si vlastné pravidlá, aby ich následne mohla všetky pekne rad radom porušiť. Dodá vám vrtošivý až uličnícky pocit. A práve touto svojou bezprostrednosťou a spontánnosťou strhne vás i ľudí vo vašom okolí a budete im pripadať nesmierne zvodná.

Zloženie parfémovej vody Senso:

• Hlava: bergamot, grapefruit, koriander, mandarínka, broskyňa, slivka

• Srdce: pomarančový kvet, ruže, jazmín, karafiát, heliotrop, orchidea, tuberóza, ylang-ylang

• Základ: jantár, benzoin, céder, škorica, pižmo, opopanax, pačuli, santalové drevo, vanilka, Tonka

Tento obsah bol zaradený v Dámske Parfumy, Ungaro a označkovaný ako , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Zálohujte si trvalý odkaz.

Komentáre sú uzavreté.