Angel by Thierry Mugler

Dámsky parfém Angel- 50 ml voňavkaKto by bol povedal, v časoch keď sa Thierry Mugler venoval baletnému tancu, že sa z neho stane prestížny módny návrhár hviezd? Dotiahol to tak ďaleko, že vlastní, veľmi úspešný, módny dom. Samozrejme, móda veľmi úzko súvisí s kozmetikou. Veď tak, ako si obliekame šaty, tak si zahaľujeme do prekrásnej vône celé telo. Nečudo, že Thierry Mugler začal tvoriť parfumy, ktoré sa tešia veľkej obľube.

Angel – Thierry Mugler, je dámsky parfum, ktorý si od roku 1992 našiel mnoho ctiteliek. Mohli by sme ho nazvať nadčasovým. Má už nejakú tú svoju históriu a aj napriek tomu je veľmi žiaduci. Za 18 rokov neprešiel žiadnymi zmenami. Parfum Thierry Mugler si neustále drží svoje klasické zloženie a tak dokáže zakaždým ohúriť nasledujúce generácie.

[ad#HTML][ad#HTML]

Intenzitu tohto parfumu pozná mnoho žien. Veď kto by sa nezamiloval do kombinácie medu, vanilky a lahodnej čokolády. Neskôr, sladké tóny prebije svieži mix mučenky, mandarínky a broskyne. Toto všetko je posadená do korenistých vôni základu. Vôňa je ukrytá vo veľmi príťažlivom flakóne v tvare hviezdy, ktorú k nám poslal anjel priamo z nebies. Naplnil ju láskou, nehou a krásou. Presne takýto je parfum Angel – Thierry Mugler .

Je vhodný pre ženy zo strednej generácie, väčšina z nich po ňom vždy siahne. Vďaka svojej dlhej trvácnosti Vám bude v primeraných dávkach dodávať hviezdnu vôňu počas celého dňa, i večera. Je vhodný na teplé letné dni, ale dokonalo vynikne aj počas zimných večerov. Jednoducho, môžete ho nosiť celý rok a nepretržite si vychutnávať jeho silu. Vďaka nemu úplne pobláznite celé svoje okolie, ktoré Vás nebude môcť prehliadnuť.

Nestačí o ňom len rozprávať. Parfum Angel – Thierry Mugler, je potrebné vyskúšať na vlastnej koži. Zaslúži si to nie len kvôli svojmu veku, ale hlavne kvôli svojej jedinečnej, sladko-korenistej vôni.

Zloženie parfumu Thierry Mugler Angel

Hlava: Melón, Kokos, Mandarínka, Jazmín, Bergamot, Cukrová vata

Srdce: Med, Broskyňa, Slivka, Orchidea, Marhuľa, Jazmín, Ruža

Základ: Tonka, Ambra, Pačuli, Pižmo, Vanilka, Čokoláda, Karamel

Tento obsah bol zaradený v Dámske Parfumy, Thierry Mugler a označkovaný ako , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Zálohujte si trvalý odkaz.

Komentáre sú uzavreté.