Safari by Ralph Lauren

Dámsky parfém Safari- 75 ml voňavkaChceli by ste zažiť naozajstné safari bez strachu a obáv? Naozaj je to možné. Vydajte sa do Afriky a užívajte si neutíchajúce slnečné lúče. Prebúdzajte sa pri dupote slonov a pri vreskote paviánov. Všetko je možné s parfumom Safari od Ralpha Laurena. Ale nie je to žiadna silná vôňa, ktorá Vás bude provokovať. Ide o príjemný, spoločenský, elegantný parfum, ktorý by sa dal označiť ako jemne nespútaný. Je jedno, či si zájdete do Afriky alebo budete zažívať safari každý deň medzi vysokými vežiakmi. Tento parfum Vám pomôže vo chvíľkach strachu a nepohody.

V tejto vôni nájdeme veľmi lákavé a príťažlivé sladké tóny mandarínky, ruže a konvalinky. Pri dlhšom skúmaní môžeme objaviť aj vetiver, či konárnik. Všetky tieto a mnoho ďalších vôni vytvára neodolateľný parfum Safari. Budete pôsobiť nežne a elegantne aj v divokej Afrike.

[ad#HTML][ad#HTML]

Tento parfum je vytvorený pre ženy, ktoré milujú voľné nohavice, pohodlné šaty a nesmrteľnú rifľovinu. Jednoducho, všetko v čom sa cítite dobre. Vôňa Ralph Lauren Safari uprednostňuje leto, zemité farby a všedné, každodenné udalosti, akými sú nákupy, návštevy a obedy. Ak máte rada dobrodružstvo a športovú eleganciu, tak je parfum Safari stvorený práve pre Vás.

Zloženie parfumu Ralph Lauren Safari

Hlava: Galbanum, Mandarínka, Hyacint, Aldehydy

Srdce: Ruže, Konvalinka, Narcis, Kosatec

Základ: Vetiver, Konárnik, Tonka, Styrax

Tento obsah bol zaradený v Dámske Parfumy, Ralph Lauren a označkovaný ako , , , , , , , , , , , . Zálohujte si trvalý odkaz.

Komentáre sú uzavreté.