L’Air du Temps by Nina Ricci

Dámsky parfém L´Air du Temps- 100 ml voňavkaParfémové dielo, ktoré v podvedomí vyvolávajú Botticeliho obrazy ženy podobnej nymfe, ktorá má vlasy nedbalo sčesané a zapletené do dlhokánskeho vrkoča. Je odetá v priesvitných, vo vetre vejúcich, šatách. Tento obraz je štylizovaný na pozadí divokej prírody.

L’air Du Temps vyvoláva presne takýto pocit. Všetko na tomto parféme vás okamžite uchváti. Počínajúc zátkou v tvare holubice a končiac neodolateľným splynutím kvetín a korenia. Vôňa okolo seba šíri akúsi magickú anjelskú auru. Parfém bol na trh uvedený v roku 1945 a od tej doby ženy úplne podliehajú jeho kúzlu. Žiadnemu inému parfému sa totiž nepodarilo dosiahnuť takú rovnováhu medzi aromatickými kvetinami a jemným nádychom korenia.

[ad#HTML][ad#HTML]

Nina Ricci stvorila parfém, ktorý vyžaruje exotiku. Obsahuje dráždivé tóny ruží, karafiátu, jazmínu, gardénie, fialky a ylang-ylang. Jemné tóny santalového dreva, vetiveru a živočíšnej ambry zas dodávajú parfému trvácnosť. Vôňa je rytmická, pomaly a príjemne sa vyparuje do vzduchu. S korenistými ingredienciami parfém narába veľmi striedmo. Sú do celkovej kompozície primiešané takým spôsobom, že nie je možné identifikovať ich.

L’air Du Temps je parfém, ktorý si vás podmaní svojou jemnosťou a krehkosťou. Evokuje nostalgické spomienky na letné popoludnia naplnené romantikou a dobrodružstvom. Dni, v ktoré sme si priali, aby trvali večne, aby slnko nikdy nezapadlo. Magická schopnosť vône spočíva v tom, že z vás urobí večne mladú a zraniteľnú, nežnú až nadľudskú bytosť.

Zloženie parfémovej vody L’Air du Temps:

• Hlava: jazmín, gardénia, korenistá ruža

• Srdce: karafiát, pižmo, ylang-ylang

• Základ: santal, vetiver, ambra

Tento obsah bol zaradený v Dámske Parfumy, Nina Ricci a označkovaný ako , , , , , , , , . Zálohujte si trvalý odkaz.

Komentáre sú uzavreté.