Tresor de Lancôme

Dámsky parfém Trésor- 50 ml voňavkaJe očividné, že pri tvorbe nového parfumu od značky Lancôme, s názvom Tresor sa nechali inšpirovať sladkou, romantickou a pôvabnou ružou. Ruža je klasika, ktorá v sebe skrýva neutíchajúce kúzlo a túžbu po láske.

Parfum Tresor je sladký a prenikavý ako samotná ruža. A toto je dôvod prečo ho mnohé ženy milujú a iné zas neznášajú. V zložení parfumu Tresor nenájdeme žiadne ostré tóny, ktoré by aspoň trochu utlmili cukrový dojem. Je potrebné podotknúť, že v hlava parfumu je sladko sladká. Nájdeme v nej napríklad ružu, broskyňu, vanilku a konvalinky. Srdce tvorí ruža s ambrou a v základe môžeme nájsť pižmo so santalom.

[ad#HTML][ad#HTML]

Je očarujúce, že aj napriek svojej relatívnej novote, si zachoval staromódnu romantiku, ktorá sa vyznačovala kvetinovou vôňou. Je krásny a vytvára nový sladký svet v ktorom sa veľmi rado ocitne mnoho žien.

Romantická žena, ktorá sa obklopuje láskou a preferuje broskyňové, ružové, marhuľové, mandarínkové, orgovánové, sivé a šedo-zelené farby, je pre parfum Lancôme Tresor ako stvorená. Mali by ste vyhľadávať materiály, ako je zamat, satén, brokát, jemná vlna a žoržet. Zachovávajte si eleganciu s kvapkou rafinovanosti a zvodnosti.

Táto vôňa je ideálna pre každú ženu, ktorá hľadá sladkastý, prenikavý parfum. Je potrebné nechať ho chvíľu rozvinúť, nech odhalí celú svoju krásu. Možno zistíte, že je Vám predurčený.

Zloženie parfumu Lancôme Tresor

Hlava: Ružové okvetné plátky, Marhuľový kvet, Broskyňový kvet, Konvalinka, Vanilka, Heliotrop, Kosatec

Srdce: Ruža, Ambra

Základ: Santal, Pižmo

Tento obsah bol zaradený v Dámske Parfumy, Lancôme a označkovaný ako , , , , , , , , , . Zálohujte si trvalý odkaz.

Komentáre sú uzavreté.