Ô de Lancôme

Dámsky parfém Ô de Lancôme- 125 ml voňavkaPrvé čo Vás upúta na parfume Ô de Lancôme od značky Lancôme, bude žiarivá zelená farba, ktorá pripomína leto, slnko, citrusy a neuveriteľnú sviežosť. Flakón tohto parfumu Vás priláka a už nikdy nepustí. Na rozdiel od mnohých citrusových vôni v sebe Ô de Lancôme neskrýva kôru alebo šťavu z citróna. Ide o citrusové lístky, ktoré svoju arómu intenzívne šíria do okolia.

Nie je ničím prekvapivé, že v hlave tohto parfumu nájdeme citróny a mandarínku. Na zjemnenie silnej vône je v srdci použitý jazmín a zimolez. Základ udáva silu zo santalového dreva a rozmarínu. Takáto vyvážená kombináciu vytvára unikátnu sviežosť. Stačí jedno nadýchnutie a ocitnete sa na lúke, pod citrónovníkom. Na pokožke budete cítiť rosu, ako chladí vaše slnkom vyhriate telo. Tá pohoda a krása v ktorej sa ocitnete je nenahraditeľná. Po tomto pocite zatúžite každý deň. Každučký deň budete mať svoje vlastné leto, ktorého sa už nikdy nevzdáte.

[ad#HTML][ad#HTML]

Parfum Ô de Lancôme vytvára so žltou, smotanovou, bielou a zelenou dokonalosť. Je úplne jedno akú farbu použijete, hlavne sa držte pastelových odtieňov. Jedinou výnimkou je ružová. Tej sa vyhnite.

Hodí sa na horúce letné dni, k ľahkým šatám. Je ideálnym spoločníkom na veselé chvíle plné smiechu, lásky a letného vánku.

Zloženie parfumu Lancôme Ô de Lancôme

Hlava: Citrón, Mandarínka

Srdce: Jazmín, Zimolez

Základ: Santalové drevo, Rozmarín

Tento obsah bol zaradený v Dámske Parfumy, Lancôme a označkovaný ako , , , , , . Zálohujte si trvalý odkaz.

Komentáre sú uzavreté.