Narcisse by Chloe

Dámsky parfém Narcisse- 50 ml voňavkaNarcis. Toto slovo má, tri významy. Ten prvý, je jarná záhradná rastlina, ktorá má krásny kvet. Ten druhý, predstavuje krásneho mladíka z gréckej mytológie, ktorý sa zaľúbil do samého seba, keď uvidel vlastný odraz vo vode. A ten tretí, je parfum Chloe Narcisse, ktorý predstavuje jemnú kvetinovú vôňu. A všetky tieto významy, majú jedno spoločné. Krásu. Parfum Narcisse je kombináciou kvetinovo sviežej hlavy z broskyne, ananásu, kvetov pomarančovníka a fialky. V srdci nájdeme klinčeky, gardénie, jazmín, ruže a narcis. Všetky sladké tóny, ktoré pôsobia nesmierne lahodne a lákavo, ako sladučký cukrík, sú usadené v základe z cédru, santalu, vanilky a mošusu, čo dodáva vôni vášeň.

Tento parfum je nesmierne silný a dokáže prevalcovať akúkoľvek vôňu, ktorá sa objaví vo vašej blízkosti. Stanete sa neprehliadnuteľnou. V žiadnom prípade nepôsobí vulgárnym dojmom, ale nie je ani jemný. Je to prekvapujúca vôňa, ktorá sa na pokožke udrží nesmierne dlho.

[ad#HTML][ad#HTML]

Parfum Chloe Narcisse v spojení s jasnými farbami, kvetinovými vzormi a romantickým spodným prádlom vytvára neodolateľnú kombináciu. Ani rozviate letné šaty zo vzdušnej látky určite nič nepokazí. Každá optimisticky naladená žena si ho obľúbi nie len na deň, ale aj na večer a v akomkoľvek počasí. Svojho muža snov ním môžu očariť aj mladšie ročníky, no je určený hlavne zrelším ženám, ktoré si vedia vychutnávať radosť zo života plnými dúškami.

Vďaka parfumu Chloe Narcisse sa stanete prekrásnym narcisom nie len pri pohľade do zrkadla, ale aj pre celé svoje okolie.

Zloženie parfumu Chloe Narcisse

Hlava: Broskyňa, Ananás, Kvety pomarančovníka, Fialka

Srdce: Gardénia, Klinček, Jazmín, Ruže, Narcis

Základ: Céder, Santal, Vanilka, Mošus

Tento obsah bol zaradený v Chloe, Dámske Parfumy a označkovaný ako , , , , , , , , , , , , . Zálohujte si trvalý odkaz.

Komentáre sú uzavreté.