Envy Me by Gucci

Dámsky parfém Envy me- 30 ml voňavkaFlakón potiahnutý ružovou čipkou. Aj takto na vás môže na prvý pohľad pôsobiť parfém Gucci Envy Me. V jednoduchom flakóne sa ukrýva tajomstvo zvodnosti. Vôňa, ktorá je dokonalou návnadou. Celkovej kompozícii parfémovej vody Envy Me dominuje ružová farba. Tá je symbolom romantiky a ženského pôvabu. Vôňa je kvetinová a veľmi ľahká. Nájdeme v nej ružovú pivóniu, ružové korenie a pižmo. V parféme Gucci Envy Me je ružové snáď úplne všetko. A keby to bolo aspoň trochu možné, určite by na jej výrobu použili aj ružový ananás. Ten je však našťastie žltý a spolu s granátovým jablkom, bielym čajom a vôňou ovocia liči dodáva tomuto parfému zvláštny punc. Dávka drevitých odtienkov dodáva parfému provokatívny nádych zvodnosti.

[ad#HTML][ad#HTML]

Uvedeniu vône Envy Me na trh sa nieslo v duchu: „Toto je sexy vôňa plná temperamentu určená pre mladé dievčatá, ktoré sú zatiaľ prehliadané, ale použitím tohto parfému je ich nenápadnosť zažehnaná.“ Vôňa je až príliš nápadná na to, aby ste boli prehliadaná.

Nájdu sa aj ženy, ktorým Gucci Envy Me vonia prehnane sladko, sentimentálne až infantilne. Avšak väčšinu žien si parfém získal práve kombináciou ovocno-kvetinových vôní. Je oslavou leta, optimizmu a vnútornej sily. Gucci v Envy Me je dar pre ženy v podobe prívalu zvodnej ovocnej energie.

Zloženie parfémovej vody Envy Me:

• Hlava: jazmín, korenie, pivónia

• Srdce: ananás, biely čaj, granátové jablko, liči, orgován

• Základ: pižmo, santalové a teakové drevo

Tento obsah bol zaradený v Dámske Parfumy, Gucci a označkovaný ako , , , , , , , , , , . Zálohujte si trvalý odkaz.

Komentáre sú uzavreté.