Ysatis by Givenchy

Dámsky parfém Ysatis- 100 ml voňavkaGivenchy je skutočný umelec. Svojimi originálnymi strihmi a nápadmi prekonal ostatných módnych tvorcov. Jeho modely mali vždy šmrnc a eleganciu. Inak to nebolo ani pri tvorbe parfumov. Parfum s názvom Ysatis vznikol v roku 1984 a je typickým kúskom z dielne Givenchy.

To čo Vám daruje táto vôňa je niečo jedinečné. Je to také silné, že budete úplne opantaný, kým vôňa úplne nezmizne. Ale verte tomu, že ju nenecháte len tak odísť. Zas a zas po nej zatúžite a už nikdy sa jej nevzdáte. Je to kombinácia ovocia, kvetín a drevnatých tónov, ktoré spolu vytvárajú dokonalú harmóniu.

Zloženie tohto kúzla pozostáva z pomaranča, jazmínu, ruže, tuberózy, či santalového dreva. Tóny sú veľmi pestré, čím vytvárajú niečo jedinečné. Tento parfum by sme mohli prirovnať k samotnej žene. Je rovnako elegantný, ladný, nežný, ale zároveň sebavedomý, dráždivý, vášnivý, tajuplný a cieľavedomý. Každá žena v ňom nájde kúsok seba. Očarujúco s ňou splynie a dodá dostatok energie na ďalšie aktivity.

[ad#HTML][ad#HTML]

Žena, ktorá siahne po parfume Givenchy Ysatis má určite vycibrený vkus, obľubuje eleganciu a výrazne farby, ktoré ju zviditeľnia. Je dôležité aby majiteľka tejto vône vedela, čo svojim šarmom dokáže skutočná žena.

Tento parfum je určený všetkým vekovým kategóriám, okrem mladých dievčat. Je ideálny na chladné dni, pretože dokáže príjemne zahriať. Taktiež obľubuje svetlá, spoločnosť a eleganciu. Ak máte pocit, že Vášmu štýlu niečo chýba, určite by ste mali siahnuť po parfume Givenchy Ysatis.

Zloženie parfumu Givenchy Ysatis

Hlava: Tangerínky, Ylang-ylang, Pomarančové listy

Srdce: Jazmín, Ruže, Tuberóza

Základ: Pačuli, Santalové drevo, Konárnik, Cibet, Ambra, Castoreum, Vanilka

Tento obsah bol zaradený v Dámske Parfumy, Givenchy a označkovaný ako , , , , , , , , , , , , . Zálohujte si trvalý odkaz.

Komentáre sú uzavreté.