Play by Givenchy

Pánsky parfém Play- 100 ml voňavkaGivenchy Play je symbol modernej doby. Ak už nechcete pôsobiť všedne a máte chuť skoncovať s každodennou rutinou, tak určite siahnite po príťažlivom flakóne, ktorý okato pripomína hudobný prehrávač. Skrýva v sebe príjemnú kombináciu slobody, túžby, uvoľnenia a príťažlivosti. Tento unikát si nemôžete nechať ujsť.

Parfem Givenchy Play sa dokonalo prispôsobí mužom, ktorí sa cítia výnimočne a túžia po slobode. Muži, ktorí musia každodenne vykonávať dôležité rozhodnutia a zvažovať každučký krok vo svojom živote, ocenia uvoľňujúcu a zároveň povzbudzujúcu vôňu Play od Givenchy. Hodí sa na každodenné nosenie a dokonalo vyzdvihne Vašu osobnosť, keď to naozaj budete potrebovať. Prispôsobivosť tejto vône, je ďalším dôvodom, prečo ju vyskúšať.

[ad#HTML][ad#HTML]

Sviežu vôňu tohto parfumu vytvára hlava z bergamotu, grapefruitu, pomaranča a mandarínky, mužnosť dodáva srdce z dreva amyris, kvetu kávovníka a pepra. Harmóniu týchto vôni zabezpečuje jemný základ z pačuli a vetiveru.

Vôňa Givenchy Play je najprv ako letný vánok s kvapkou energie, ktorý príjemne ochladí a okorení Vaše vnímanie. Potom sa mení na zmyselný dážď, ktorý dodá dávku potrebného sebavedomia. Nakoniec ju vnímame, ako hrejivú lavínu sviežosti. Kombinácia týchto vôni vytvára ideál, ktorý opantá zmysli nejdenej ženy. Žiaden muž sa nevzdá parfumu Givenchy Play, ak zistí akú moc v sebe skrýva.

Zloženie parfumu Givenchy Play

Hlava: Bergamot, Grapefruit, Mandarínka, Pomaranč

Srdce: Drevo amyris, Kvet kávovníka, Korenie

Základ: Pačuli, Vetiver

Tento obsah bol zaradený v Givenchy, Pánske Parfumy a označkovaný ako , , , , , , , , . Zálohujte si trvalý odkaz.

Komentáre sú uzavreté.