Fleur d´Interdit by Givenchy

Dámsky parfém Fleur d´Interdit- 50 ml voňavkaFrancúz Hubert de Givenchy už ako 10 ročný vedel, že bude módnym návrhárom. Neskôr sa odsťahoval do Paríža a uskutočnil svoj veľký sen. Značka Givenchy, svojimi módnymi kreáciami, ale aj parfumami dobyla celý svet. V roku 1994 priviedla na trh parfum Fleur d´Interdit.

Aj odstupom času sa môže táto vôňa pýšiť nesmiernou popularitou. Nikto neodolá, tak sladkým a šťavnatým plodom, ktoré sa ukrývajú vo flakóne pripomínajúcom fľaštičku plnú lahodného a zamatového medu.

[ad#HTML][ad#HTML]

V hlave tohto letného skvostu nájdeme sladké tóny melóna, maliny a broskyne. Srdce bije pre romantickú kyticu z cyklámenu, ruže, orgovánu a fialkových listov. Tieto všetky vône sú harmonicky zladené so základom z heliotropinu, vanilky, santalu a kosatca. Takto vzniká sladký, letný závan Givenchy Fleur d´Interdit.

Je to veľmi jemný, no zároveň osviežujúci parfum určený všetkým romantickým ženám, ktoré milujú leto, kvety, slnko a flirt. Obľúbi si ho každé ženské srdce milujúce oddych v záhrade plnej ovocných stromov a rozkvitnutých kvetín.

Givenchy Fleur d´Interdit dodáva tú správnu jemnosť a roztopašnosť, ktorú by mala mať každá žena. Celý deň, ale aj večer budete očarovať svoje okolie obláčikom sladkej romantiky, ktorá Vás bude neprestajne obklopovať.

Zloženie parfumu Givenchy Fleur d´Interdit

Hlava: Broskyňa, Malina, Melón

Srdce: Cyklámen, Ruže, Orgován, Fialkové lístky

Základ: Heliotrop, Vanilka, Santal, Kosatec

Tento obsah bol zaradený v Dámske Parfumy, Givenchy a označkovaný ako , , , , , , , , , , . Zálohujte si trvalý odkaz.

Komentáre sú uzavreté.