Gio by Giorgio Armani

Dámsky parfém Gio- 100 ml voňavkaGiorgio Armani je veľmi známy, taliansky módny návrhár. V roku 1974 predstavil svoju vlastnú značku, ktorá bola venovaná iba pánom. Naštastie, o rok neskôr priniesol svoju osobitosť aj do sveta žien. V dnešnej dobe si pod značkou Giorgio Armani môžeme predstaviť nie len módne oblečenie, ale aj doplnky a parfumy. A jeden z nich, Vás dostane do rozpakov. Je to parfum Gio.

Jednoduchá vôňa, jednoduchý flakón. Veď nie nadarmo sa hovorí, že v jednoduchosti je krása. A tu to platí stonásobne. V hranatom flakóne sa ukrýva elegancia a luxus. Je to pôžitok pre zmysly.

Hlava parfumu pozostáva zo sladkých tónov mandarínky, broskyne a rúžového dreva. Kvetinové srdce je z gardénie, tuberózy a kosatca. Celú jemnosť príjemne okorení drevnatejší základ ukrývajúci santalové drevo, ambru, vanilku a céder. Možno sa zdá, že táto vôňa bude až príliš sladká, ale opak je pravdou.

[ad#HTML][ad#HTML]

Síce z nej cítime sladkastý nádych, ale veľmi jemne, čo vytvára príjemný a nevtieravý pocit. Parfum Giorgio Armani Gio šíry pravý taliansky závan s primeranou dávkou elegancie, zvodnosti a ženskosti. Hodí sa tak ako mladým, tak aj zrelším ženám, ktoré milujú život, jednoduchosť a ktorým nechýba úsmev na tvári.

Zloženie parfumu Giorgio Armani Gio

Hlava: Mandarínka, Broskyňa, Ružové drevo

Srdce: Gardénia, Tuberóza, Kosatec

Základ: Santalové drevo, Ambra, Vanilka, Céder

Tento obsah bol zaradený v Dámske Parfumy, Giorgio Armani a označkovaný ako , , , , , , , , , . Zálohujte si trvalý odkaz.

Komentáre sú uzavreté.