White Linen by Estée Lauder

Dámsky parfum White Linen- 60 ml voňavkaMilujete ten pocit keď sa po dlhom horúcom kúpeli osušíte hebkým uterákom a svoju pokožku zahalíte do zamatového krému? Presne takýto pocit vyvoláva parfum White Linen od Estée Lauder. Vyjadruje čistotu, eleganciu a nežnosť. Síce nie je prenikavý, drzý a dotieravý, ale určite nie je nudný. Ukrýva v sebe niečo tajuplné, čo Vašu pozornosť zaujme, ale nedráždi.

Ak sa pozriete na ingrediencie, jednoznačne Vás prekvapia sladké tóny ruže, konvalinky, jazmínu, kosatca a fialky. Aj napriek tomu nevonia sladkasto. Vďaka vetiveru a machu sa cukrové vône potlačia, čím vzniká svieži letný vánok, ktorý Vám jemne hladká tvár a nenápadne sa zamotáva do Vašich vlasov. Deň, čo deň Vám dodáva energiu a pocit sviežosti. Presne takýto je parfum Estée Lauder White Linen.

Ženy, ktoré sa rozhodnú pre tento parfum, by sa mali držať čistých línií a sviežeho vzhľadu. Veď samotný flakón vytvára jednoduché, hladké kontúry v bielych farbách v kombinácii so zlatou.

[ad#HTML][ad#HTML]

Biela, smotanová, šedá, žltá a svetlozelená farba je určená práve pre tento parfum. Nemusíte sa vyhýbať ani vzorovaným látkam na ktorých dominujú pastelové odtiene. Je ideálnym spoločníkom pri rannej káve s letným východom slnka alebo pri jarných nákupoch počas dňa. Hodí sa babičkám, matkám, slečnám, ale aj vnučkám.

White Linen je vôňa plná čistoty, sviežosti, energie a jemnosti. Ak sa rozhodnete pre túto vôňu, buďte opatrná. Je dôležité aby jemná a krehká vôňa vytvárala harmóniu s vašou osobnosťou.

Zloženie parfumu Estée Lauder White Linen

Hlava: Bulharská ruža, Jazmín, Konvalinka

Srdce: Fialky, Kosatec

Základ: Vetiver, Mach

Tento obsah bol zaradený v Dámske Parfumy, Estée Lauder a označkovaný ako , , , , , , . Zálohujte si trvalý odkaz.

Komentáre sú uzavreté.