Spellbound by Estée Lauder

Dámsky parfém Spellbound- 50 ml voňavkaParfumy od Estée Lauder sú originálne. Vďaka kvetinovým základom s korenistým podtónom sa dajú ľahko odlíšiť od ostatných parfumov. K takýmto jedinečným vôňam môžeme zaradiť aj parfum Spellbound. Hlavu tvoria sladké tóny ruže, konvalinky, citrusu a marhule. Srdce neprestáva biť pre pomarančový kvet, klinčeky, narcis a kardamon. Sladkasté vône dopĺňa základ s trpkým nádychom vďaka santalu, vetiveru, vanilky a ambra.

Celá kombinácia pôsobí hypnoticky a výrazne. Tento skvost dotvára neodolateľný flakón z číreho skla, ktorý dotvárajú zlaté doplnky a čierny uzáver. Samotná vôňa svojou farbou pripomína tajomný západ slnka.

[ad#HTML][ad#HTML]

Parfum Sellbound chce zvádzať a neprestajne túži po vášni. Miluje nevinné flirty, ale nie je chladný. Je príjemne hrejivý, čím zvádza celé okolie. Jeho kroky sú vopred naplánované a vždy dosiahne svoj cieľ.

Tmavé odtiene dokonalo zdôrazňujú jeho temnosť a ťažké látky ako zamat alebo kožušina mu dodávajú neprekonateľnú moc. Je určený všetkým nespútaným ženám, ktoré milujú vášeň. Ak si oblečiete večerné šaty s hlbokým výstrihom, ktoré úplne obopnú postavu a nechajú vyniknúť vaše krivky, k tomu pridáte pár kvapiek parfumu Estée Lauder Spellbound, určite zvediete svojho vyvoleného a celé okolie mu bude závidieť. Veď toľko elegancie, sexepílu, nežnosti, ženskosti a nespútanej energie v jednej osobe ešte nikto nevidel.

Zloženie parfumu Estée Lauder Spellbound

Hlava: Ruže, Konvalinka, Citrus, Marhuľa

Srdce: Pomarančový kvet, Narcis, Klinček, Kardamón

Základ: Santal, Vetiver, Vanilka, Ambra

Tento obsah bol zaradený v Dámske Parfumy, Estée Lauder a označkovaný ako , , , , , , , , , , , . Zálohujte si trvalý odkaz.

Komentáre sú uzavreté.