Private Collection by Estée Lauder

Dámsky parfém Private Collection- 50 ml voňavkaŽena s vycibreným vkusom. Aj tak by sme mohli uvažovať o Estée Lauderovej. Dlhé roky používala parfém, ktorý bol pre ňu signifikantný a stal sa jej značkou. Vytvorila si ho sama pre seba. Avšak dve urodzené dámy, vojvodkyňa z Windsoru a monacká princezná Grace, ho obdivovali tak veľmi, že im ho napokon Estée venovala ako darček. Po ich smrti bol tento parfém sprístupnený zvyšku sveta. A názov, ktorým sa hrdí je ako inak Private Collection, čiže Súkromná Zbierka. Keď sa oblečiete do tejto vône, ľudia sa za vami budú v nemom úžase otáčať s otázkou: „Kto je tá žena?“

Parfém Private Collection vyžaruje silu a sebavedomie. Obklopí vás luxusom a eleganciou, ktorou sa hrdia najvyššie spoločenské kruhy. S trochou nadnesenia by sme ho mohli prirovnať k Chanel No. 19. Ani nie tak vôňou či charizmou, ktorú šíri. Skôr tým, že aj spomínaný parfém od Chanel bol pôvodne určený pre súkromné potreby Gabrielle Chanel a až po jej smrti sa k tomuto skvostu dostala i široká verejnosť.

[ad#HTML][ad#HTML]

Prvé tóny, ktorými určite zaujme sa nesu v znamení bulharských ruží, otočníka, chryzantém a jazmínu. Srdce zaujme vôňou pomarančového kvetu, koriandru, lipového kvetu, galbana a kvetu ylang-ylang. Základ sa nesie v duchu pačuli a santalového dreva.

Private Collection je vhodný, keď chcete, aby si vás všimli vo vyšších kruhoch. Celkom určite ním zaujmete. Obklopí vás aurou, ktorá bude do okolia vysielať signál priateľskosti, nie však blahosklonnosti. Estée Lauder vedela, prečo si toto tajomstvo tak dlho držala len pre seba.

Zloženie parfémovej vody Private Collection:

Hlava: bulharská ruža, heliotrop, chryzantéma, jazmín

Srdce: pomarančový kvet, koriander, ylang-ylang, lipový kvet, galbanum

Základ: santalové drevo, pačuli

Tento obsah bol zaradený v Dámske Parfumy, Estée Lauder a označkovaný ako , , , , , , , , , , . Zálohujte si trvalý odkaz.

Komentáre sú uzavreté.