Knowing by Estée Lauder

Dámsky parfém Knowing- 75 ml voňavkaParfémová voda Knowing pripomína ironické Newyorčanky zo starých filmov, ktoré sa snažia uhnať nejakého milionára. Sú chladné, vypočítavé a nekompromisné, ľahkovážne a veľmi veľmi rafinované. Parfém vznikol veľmi netradičným spôsobom. Raz boli manželia Lauderovci na dovolenke v Cap ďAntibes, kde po prvýkrát z balkóna svojho apartmánu zacítili omamnú vôňu. Tak im teda neostávalo nič iné, išli za vôňou a došli ku kríku obsypanému malými bielymi kvietkami. Ako neskôr zistili, išlo o pitosporum.

Po návrate do rušného New Yorku sa Estée Lauder usilovala o vytvorenie novej vône. K sýtym tónom pitospora pridala ďalšie provensálske kvetiny ako ruža, tuberóza, mimóza a tiež slivku a svieži melón v hlave parfému. Srdce obalila do jazmínu, kvetu pomarančovníka, pačuli aylang-ylang. Ako základ parfému zvolila santalové drevo, dubový mach, ambru, vetiver a mošus.

[ad#HTML][ad#HTML]

Parfém je lahodným osviežením, ktoré má silný nádych zmyselnosti. Nesie v sebe radosť a akési inteligentné čaro. Pôsobí ako magnet. Nech už je však parfém Knowing od Estée Lauder akokoľvek atraktívny, nie je vhodný pre každú ženu. Nosiť by ho mala osobnosť, ktorá si je vedomá svojej sily, je múdra, vtipná a okúzľujúca. Jedným slovom, dáma.

Zloženie parfémovej vody Knowing:

Hlava: ruža, tuberóza, mimóza, slivka, melón, pitosporum

Srdce: ylang-ylang, jazmín, kvet pomarančovníka, pačuli

Základ: santalové drevo, dubový mach, ambra, vetiver, mošus

Tento obsah bol zaradený v Dámske Parfumy, Estée Lauder a označkovaný ako , , , , , , , , , , , , , , . Zálohujte si trvalý odkaz.

Komentáre sú uzavreté.