Youth Dew by Estée Lauder

Dámsky parfém Youth Dew- 65 ml voňavkaEstée Lauder bola výnimočná žena, ktorá sa chcela stať kožnou lekárkou. Našťastie sa tak nestalo. V roku 1964 spolu so svojím manželom založila podnik na výrobu skrášľujúcich produktov a mohla svojimi výrobkami tešiť nespočetné množstvo žien. Pri výrobe používala rodinné recepty a to jej prinieslo nesmierny úspech. Medzi jej prvými produktmi bol aj parfum, či olej do kúpeľa s názvom Youth Dew. Mal zamatovo korenistú vôňu, ktorá pripomínala exotické krajiny. Tento olej, ktorý sa neskôr používal, ako parfum dokonalo zvýrazňoval ženský pôvab. Stal sa každodennou súčasťou mnohých žien.

V dnešnej dobe je Youth Dew parfum, ktorý si obľúbili ženy aj v tomto hektickom a modernom svete. Vďaka svojim sladkým ingredienciám sa stal synonymom niečoho vášnivého s poriadnou dávkou sexepílu. Nesmieme zabudnúť na jedinečný flakón, ktorý pripomína ladné ženské krivky oblečené v elegantnej večernej róbe.

[ad#HTML][ad#HTML]

Youth Dew je nesmierne silný a extravagantný parfum, ktorý si nemôže dovoliť každá žena. Tento parfum treba vedieť nosiť a predviesť všetky jeho kvality. Môžeme ho skombinovať s bohatými a sýtymi farbami. Je vhodný na večer, do spoločnosti , ale aj na romantické chvíľky so svojim milovaným. Do osemnástich rokov je zakázaný, pretože vie navodiť hriešne myšlienky. Vyskúšajte ho a nechajte sa ním ovládnuť. Roztúži nie len Vás, ale aj Vašu lásku.

Zloženie parfumu Estée Lauder Youth Dew

Hlava: Ruže, Žonkyla, Levanduľa

Srdce: Jazmín, Konvalinka, Škorica, Klinček

Základ: Mach, Vetiver, Pačuli

Tento obsah bol zaradený v Dámske Parfumy, Estée Lauder a označkovaný ako , , , , , , , , , . Zálohujte si trvalý odkaz.

Komentáre sú uzavreté.