Red Door by Elizabeth Arden

Dámsky parfém Red Door- 100 ml voňavkaKozmetické salóny slávnej Elizabeth Arden sa vždy líšili od tých ostatných. Už na schodoch človek akoby precitol v inom svete, pretože už vstupný interiér naznačoval, že pôjde o neobyčajný zážitok spojený so starostlivosťou o telo a dušu. V týchto priestoroch došlo k zrodeniu tejto neortodoxnej vône, ktorá je považovaná za jednotku medzi parfémami Elizabeth Ardenovej.

Red Door je najúspešnejším parfémom kozmetickej firmy Elizabeth Ardenovej. Parfém je srdečným venovaním pre modernú ženu súčasnosti. Je to vôňa veľmi sebaistá, spoločenská, s veľmi vysokým sociálnym statusom. Vôňa nemá žiadne hrany je nekompromisná a sebavedomá. Red Door je asertívny parfém, ktorý je navyše veľmi agresívny a netají sa tým, že je aj tak trochu povrchný, a teda je prehliadkou vonkajšej krásy, ktorú zvýrazňuje a podčiarkuje. Je to parfém pre podnikavé ženy, ktoré sa ženú dopredu za svojim cieľom.

[ad#HTML][ad#HTML]

Kompozícia parfému je zložitá so silným kvetinovým vyžarovaním. V zmesi Red Door dominujú tri hlavné tóny, a to čajová ruža, frézia a ťažko definovateľné cymbidium kanran. Ide o vyšľachtenú orchideu, ktorá kvitne len veľmi krátko v zime za prísne kontrolovaných podmienok. Tieto vône sú sprevádzané tónmi ylang-ylang, fialky, jazmínu, konvalinky a marockých pomarančových kvetov. Základ pre túto špecifickú vôňu tvorí zimolez, vetiver a santalové drevo. Celkový výsledok je považovaný za ultramoderný parfém.

Zloženie parfémovej vody Red Door:

Hlava: čajová ruža, frézia, orchidea

Srdce: ylang-ylang, fialka, jazmín, konvalinka, marocké pomarančové kvety

Základ: zimolez, vetiver, santalové drevo

Tento obsah bol zaradený v Dámske Parfumy, Elizabeth Arden a označkovaný ako , , , , , , , , , , . Zálohujte si trvalý odkaz.

Komentáre sú uzavreté.