5th Avenue by Elizabeth Arden

Dámsky parfém 5th Avenue- 100 ml voňavkaParfém bol do opojného sveta vôní uvedený v roku 1996. Jeho tvorkyňou je Ann Gotlieb. Podarilo sa jej takmer nemožné. Zosúladila ingrediencie, ktoré sú úplne odlišné a podarilo sa jej vytvoriť harmonickú rovnováhu medzi nimi. Odborníci v brandži vôňu prirovnávajú k parfému Covet od hlavnej predstaviteľky seriálu Sex v meste Sarah Jessica Parker. Tvrdia, že sú si veľmi podobné.

Vo vrchných tónoch parfému sú jasne rozpoznateľné svieže citrusové odtienky mandarínky, jemný závan orgovánu, lipový kvet, magnólia a bergamotka. V srdci vône si našla svoje miesto bulharská ruža, fialka, jazmín, ylang-ylang, indická tuberóza, broskyňa, klinček a muškátový oriešok. Základ je tvorený jantárom, tibetským pižmom, santalovým drevom, kosatcom a sladučkou vanilkou. Vôňa je intenzívna a veľmi trvanlivá. Na vašom tele vydrží okolo 20 hodín.

[ad#HTML][ad#HTML]

Parfém 5th Avenue od Elizabeth Arden je určená na denné nosenie. Táto vôňa vykresľuje vzrušenie známej newyorskej ulice 5. Avenue. Ulica, ktorá je plná luxusných butikov, v ktorých by chcela nakupovať snáď každá žena. Brodway plný divadiel, kde by chceli aspoň raz za život vystupovať všetci herci. Je to ulica, po ktorej kráčate sebavedomo so vztýčenou hlavou, aby ste ukázali svetu, že na to máte. Máte na to byť ženou. Zvodnou, vedomou si svojej hodnoty. Aj také čaro v sebe ukrýva 5th Avenue.

Parfém je vo veľmi vkusnom štíhlom flakóne. Je to vôňa je určená pre zrelé ženy, ktoré už v živote niečo dosiahli, ale tým ani zďaleka neskončili, pretože mnoho vecí ich ešte čaká. Chcú svetu ukázať silu, ktorá v nich drieme. Parfém ktorý je bohatý na množstvo vôní, presne ako vy v sebe ukrývate potenciál, ktorý sa chce prejaviť. Prejavte sa s 5th Avenue.

Zloženie parfémovej vody 5th Avenue:

Hlava: orgován, lipový kvet, magnólia, mandarínka, bergamot

Srdce: bulharská ruža, fialka, ylang – ylang, jazmín, indická tuberóza, broskyňa, klinček, muškátový oriešok

Základ: jantár, tibetské pižmo, santalové drevo, kosatec, vanilka

Tento obsah bol zaradený v Dámske Parfumy, Elizabeth Arden a označkovaný ako , , , , , , , , , , , , , , , , . Zálohujte si trvalý odkaz.

Komentáre sú uzavreté.