Fuel For Life Homme by Diesel

Pánsky parfém Fuel for Life Homme- 50 ml voňavkaŤažko pochopiť, ako sa dokáže také veľké množstvo energie, dynamiky, zmyselnosti a sily skoncentrovať do takého malého flakónu. Mnoho mužov si obľúbilo parfum Diesel Fuel For Life Homme, pretože z nich robí šelmu, ktorá sa sústreďuje na lov, na jediný skok, ktorý zmení celý ich život a udá im ten správny smer.

Aj napriek tomu, že vôňa nie je príliš provokatívna, ale skôr príjemná, dokáže dodať potrebnú dávku energie. Parfum Diesel Fuel For Life Homme pozostáva z hlavy v ktorej nájdeme aníz a grapefruit, ale aj zo srdca v ktorom sa ukrývajú sladké tóny levandule a maliny. Pravú mužnosť dodáva trpký základ z heliotropu a drevitých akordov. Všetky vône si uchovávajú svoju neutíchajúcu silu vo veľmi lákavom flakóne, ktorý pripomína čutoru na vodu obalenú v koži. Dobrodružný duch, ktorý z nej sála je cítiť všade vôkol.

[ad#HTML][ad#HTML]

Samozrejmosťou je, že tento mix vôní je určený mužom, ktorí milujú adrenalín a dlhé výpravy do neznáma, ale aj mužom z mesta, ktorí taktiež potrebujú dobiť baterky na dlhé cesty večernými ulicami. Svoju tajuplnosť, vášeň a dobrodružného ducha dokáže bezchybne doplniť len parfum Diesel Fuel For Life Homme. Stačí pár kvapiek a neodolateľný obláčik sa na vašej pokožke udrží celý deň, ale aj celú noc. Vďaka sexy tónom, ktoré vytvárajú potrebnú dynamiku, bude každá žena túžiť po nezabudnuteľnom, adrenalínovom dobrodružstve, ktoré môže prežiť len s Vami.

Zloženie parfumu Diesel Fuel For Life Homme

Hlava: Aníz, Grapefruit

Srdce: Levanduľa, Malina

Základ: Heliotrop, Drevité akordy

Tento obsah bol zaradený v Diesel, Pánske Parfumy a označkovaný ako , , , , , . Zálohujte si trvalý odkaz.

Komentáre sú uzavreté.