CK One by Calvin Klein

Unisex parfém CK OneS určitosťou možno tvrdiť, že CK One patrí k najobľúbenejším parfémom značky Calvin Klein z rady vôní unisex. Nie je výnimočná len svojím zložením, ale aj posolstvom. Ako už zo samotného názvu parfému vyplýva, ide totiž o vôňu ktorá symbolizuje jednotu medzi mužom a ženou. Spája dva svety a vytvára jeden spoločný.

Hlavu vône CK One tvoria tóny bergamotu, kardamónu, sviežeho ananásu a papáje. Srdce obsahuje vôňu jazmínu, fialky, ruže a veľmi špecifický muškátový oriešok. Základom pre vznik vône sa stali tóny pižma, dubového machu a jantáru.

Vôňa CK One vyzdvihuje osobnosť, ktorá ju nosí. Nie je povrchná, orientuje sa na vaše vnútro a pomáha mu prejaviť sa aj navonok. Osoba, ktorá túto vôňu nosí sa vyznačuje silnou osobnosťou.

[ad#HTML][ad#HTML]

Idea Calvina Kleina pri vzniku tohto parfému bola taká, že ľudia sa o vôňu môžu deliť bez ohľadu na pohlavie. Vôňa môže byť spoločnou pre milencov, páry a priateľov. Je to vôňa, ktorá vás zblíži. Ide o akúsi nadstavbu, snahu o dosiahnutie jednoty medzi ľuďmi. Bez ohľadu na pohlavie, bez ohľadu na rasu, avšak s ohľadom na vkus. Zaujímavý je aj flakón, v ktorom je parfém ukrytý. Fľaštička je z mliečneho skla je tvarovaná a svojou podobou až príliš pripomína jamajský rum, ktorý je tiež zárukou chuti a kvality. CK One je obdobne zárukou vône a kvality. Je to jedinečná vôňa pre jedinečné osobnosti.

Zloženie parfémovej vody CK One:

Hlava: bergamot, kardamón, ananás, papája

Srdce: jazmín, fialka, ruža, muškátový oriešok

Základ: pižmo, dubový mach, jantár

Tento obsah bol zaradený v Calvin Klein, Dámske Parfumy, Pánske Parfumy a označkovaný ako , , , , , , , , , , . Zálohujte si trvalý odkaz.

Komentáre sú uzavreté.