Donna Karan by Donna Karan

Dámsky parfém Donna Karan Donna Karan - 100 ml voňavkaSúčasťou módneho priemyslu sa stala aj značka DKNY, ktorého zakladateľkou je Američanka židovského pôvodu. Niet sa čo čudovať, že rady návrhárskych parfémov rozšíril aj jednoducho nazvaný parfém Donna Karan alebo DK, pomenovaný po predstaviteľke jednej z najznámejších značiek americkej módy. Parfém uzrel svetlo sveta po trojročnej spolupráci návrhárky s jej manželom Stephenom Weissom, ktorý pracuje ako sochár. Bol to práve on, ktorý navrhol abstraktný ale zároveň elegantný dizajn flakónu. Zlaté obliny sú vo vynikajúcom kontraste s matnou čiernou farbou.

Obsah tejto malej fľaštičky bol vytvorený s rovnakou jemnou presnosťou ako jej šaty. Táto kvetinová vôňa, s miernym orientálnym nádychom, vo vás vyvolá spomienky na film Casablanca vďaka opojnej vôni ľalií a marockého jazmínu. Rafinovaná hladkosť a takmer semišová eleganciu vyžaruje z marhule. Prenikavá pačuli, zamatové santalové drevo, ambra a zmyselný závoj vanilky prenikajú do popredia oproti temnejším a zemitejším tónom.

Hromadenie sa jednotlivých vrstiev dodáva parfému zvodnosť ako semiš a kašmír, dve textílie, ktoré patria k favoritom módnej návrhárky Donny Karan. Je už na vás , či vám parfém navodí unikátnu atmosféru, ktorá bude lahodiť vášmu vysoko individuálnemu štýlu a podľahnete jeho kúzlu alebo len pokrčíte nosom nad jeho orientálnosťou s nádychom amerického temperamentu.

[ad#HTML][ad#HTML]

Keď otvoríte katalóg s modelmi od tejto návrhárky, bude vám jasné, že k parfému sa hodí presne tento štýl oblečenia  – múdro zdržanlivý, neokázalý, ale za to brilantne prevedený. Zrodený je pre čiernu farbu, ale vynikajúco sa hodí  aj k odtieňom námorníckej modrej alebo tmavo červenej farby. Tento predovšetkým jesený až zimný parfém sa najviac hodí ženám po tridsiatke, ale nikdy nie do kancelárie. Jeho mierne zvodný nádych by mohol vyvolať nemravné poznámky, no je priam stvorený pre hlučnejšie spoločenské udalosti.

Zloženie parfémovej vody Donna Karan:

Tento obsah bol zaradený v Dámske Parfumy, Donna Karan a označkovaný ako , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Zálohujte si trvalý odkaz.

Komentáre sú uzavreté.