Lacoste – Pour Femme

Parfumovaná voda Lacoste Pour Femme - dámsky parfumLacoste Pour Femme je dynamická a charizmatická parfumovaná voda uzatvorená v elegantnom nenápadnom flakóne. Parfém je veľmi univerzálny určený na každodenné nosenie do práce, takisto je vhodná na večer. Ženy, pre ktoré je táto vôňa určená sa vyznačujú tvorivosťou, zasnenosťou, rozhodnosťou a jednoducho povedané je určená pre ženy, ktoré vedia čo chcú a vedia ako to chcú dosiahnuť. Vôňa je opantaná svojou nezameniteľnou sviežosťou, zmyselnosťou a krásnou vôňou kvetín.

Parfém Lacoste Pour Femme je tvorený z jamajského korenia a purpurovej frézie, ktoré sa nachádzajú v úvodnej fázy nazývanej hlava. Nasledujú hlavné zložky a teda pravý charakter parfému tvorený zo santalového dreva, kadidla, himalájskeho cédru. V samotnom srdci parfumu môžeme nájsť vône iránskeho jasmínu, bieleho heliotropu, kvetín ibišteku, bulharskú ružu a semená ambrózie. Pour Femme je tvorený z tónov vôní z celého sveta, ktorá sa ukrývajú v jednom nezameniteľnom flakóne.

[ad#HTML][ad#HTML]

Lacoste parfumovaná voda je vhodná pre nezávislé a rozhodné ženy, ktoré radi zvádzajú a flirtujú. Pour Femme predstavuje čistý, ostrý a kvetinový uragán, ktorého vôňa má byť charakteristická pre ženy šialených nápadov, ktoré majú radi odpútanie od každodenného života a od nástrah, ktoré život každodenne so sebou prináša.

Zloženie parfumovanej vody Lacoste Pour Femme:

–       Hlava: Frézia, Korenie

–       Srdce: Heliotrop, Ibištek, Jazmín, Ruža, Semená ambrózie

–       Základ: Céder, Kadidlo, Santalové drevo

Tento obsah bol zaradený v Dámske Parfumy, Lacoste a označkovaný ako , , , , , , , , , . Zálohujte si trvalý odkaz.

Komentáre sú uzavreté.