Tom Ford – Bois Rouge

Parfém Tom Ford Bois RougeHlavné tóny Bois Rouge, citrusovo bylinkovo korenisté akordy s ich ostrou, chladivou kvalitou udávajú tón pre celý zvyšok kompozície, pričom sa jedná skôr o mužnejší tón. Veľmi sa mi páči suchý odtieň pačuli, ktorý je na pokožke rozpoznateľný hneď od začiatku. Následne sa ku slovu prihlási silný tón jazmínu, a hoci to môže znieť zvláštne v spojitosti s týmto typicky ženským tónom, dokonca aj jazmín vonia trocha viac mužnejšie. Každý jeden tón kompozície má svoju nepopierateľnú kvalitu, ale neustále mi v nich rezonuje téma mužnosti. Po utíchnutí explózie jazmínu, začínam cítiť cédrové drevosantalové drevo.

[ad#HTML][ad#HTML]

Tieto drevité akordy majú na mojej pokožke akoby škoricový podtón s jemným náznakom kože. Korenisté akordy celú vôňu jednoznačne zohrievajú, vanilka sa podieľa na zjemnení trpkých a drsných náznakov. Je to útočná, veľmi milá (v trocha zvláštnom slova zmysle) vôňa, a hoci je pre mňa naozaj trocha mužnejšia, odporúčam.

Tento obsah bol zaradený v Dámske Parfumy, Pánske Parfumy, Tom Ford a označkovaný ako , , , , . Zálohujte si trvalý odkaz.

Komentáre sú uzavreté.