Givenchy – Amarige

Toaletná voda Givenchy Amarige - dámsky parfémToaletná voda Amarige od Givenchy patrí medzi silné kvetinové vône, ktoré sa mierne odchyľujú od tradičného základu väčšiny kvetinových parfémov (jazmín a ruža). Pokiaľ je názov parfému odvodený od francúzskeho slova “mariage”, tak by sa malo jednať o istý špecifický výraz pre “svadbu”. Pekný výslovnosť parfému: amariže

Prevažujúcou zložkou celého parfému je gardenia, ktorá vytvára jedinečný vnemový zážitok. Aj napriek tomu, že sa v Amarige voňavke nachádza jazmín, tvorí skôr okrajovú časť celého parfému. Gardénia je zjemnená resp. usmerňovaná exotickými drevinami. Medzi najvýraznejšiu drevinu  možno zaradiť silnú, ale veľmi ľahodnú vôňu exotického brazilského ružového dreva. Základ Amarige tvoria rôzne prvky vzácnych drevín. Brazílske ružové drevo a gardenia sú ovynuté v medovo sladkej mimóze, ylang yalangu, fialky a prvkov nerolového oleja.

[ad#HTML][ad#HTML]

Táto toaletná voda od Givenchyho patrí medzi najodvážnejšie parfémy z ich dielne. Jednoznačne ho vystihuje zmyseľnosť a pôvab. Exotické a sladké tóny namiešané v Amarige pôsobia buď ako magnet a žena si ho ihneď zamiluje, alebo naopak pôsobí veľmi odpudivo sladko, gíčovo a nekompromisne bude odmietnutý. Je to veľmi zvodný parfém, ktorý je veľmi rafinovaný a tajomný.

Parfém je vhodný hlavne na večerné použitie, určite by sa nemal nosiť na každodenné účely. Pre kolegov v kancelárii môže pôsobiť veľmi silným dojmom aj napriek tomu, že sa jedná o toaletnú vodu. Nie každému vyhovuje jeho silná a dominantná aroma. Preto je ideálnym partnerom na večerné párty. Veľmi dobre funguje pri zvádzaní.

Zloženie toaletnej vody Givenchy Amarige:

–         Hlava: Nerolový olej, Ružové drevo, Fiaľka, Gardénia

–         Srdce: Mimóza, Gardénia, Sušené ovocie

–         Základ: Vzácne dreviny

Tento obsah bol zaradený v Dámske Parfumy, Givenchy a označkovaný ako , , , , , , . Zálohujte si trvalý odkaz.

Komentáre sú uzavreté.