Hugo Boss – No.6

Toaletná voda Hugo Boss No. 6 - pánsky parfém číslo 6 Hugo BossRecenzia toaletnej vody Hugo Boss No.6, ktorá patrí medzi najobľúbenejšie pánske toaletné vody, čo jednoznačne demonštrujú aj čísla predajnosti, kde sa No.6 dlhé roky udržiava na popredných miestach. Hugo Boss je najznámejšim tvorcom pánskych parfémov, mnoho ľudí zastáva názor, že Hugo Boss dominuje na poli s parfémami a to nie len pánskymi ale aj dámskymi.

Parfém No.6 alebo číslo šesť je zložený z citrusových plodov, ktoré možno nájsť v hlave parfému, prvky sú dopĺňané týmito vôňami: bergamot, pelargónia, slivka, jablko. V srdci su zakorenené tóny karafiátu, mahagónu a škorice. Všetko je to posadené do základu tvoreného cédrom, santalovým drevom, olivovým drevom, vanilkou a vetiverom. Číslo 6 je určená pre ozajstného šarmantného muža, ktorý sa cíti byť duchom večne mladý.

[ad#HTML][ad#HTML]

Toaletná voda sa javí ako prekvapivo odvážna, ostrá, štýlová a osviežujúca. Hugo Boss jednoznačne patrí medzi velikánov, ktorí nemajú vo svete parfumov veľkú konkurenciu. No. 6 by sme mohli označiť rôznymi inými superlatívmi, no jednoznačne je veľmi intenzívny a vydarený. Pôsobí veľmi dlho a jeho základna charakteristika ostáva dlho čerstvá. No. 6 sa stala inšpiráciou pre mnohých tvorcov pánskych parfémov, jednoznačne patrí medzi najpríjemnejšie a jeho vôňa upúta masívne húfy pánskych nadšencov. Záruka vhodného pánskeho darčeka, ideálny pre 80-90% pánov.

Zloženie toaletnej vody Hugo Boss No. 6:

·        Hlava: Bergamot, Citrusové plody, Jablko, Pelargónia, Slivka

·        Srdce: Karafiát, Mahagón, Škorica

·        Základ: Céder, Olivové drevo, Santalové drevo, Vanilka, Vetiver

Tento obsah bol zaradený v Hugo Boss, Pánske Parfumy a označkovaný ako , , , , , , , , , , , , . Zálohujte si trvalý odkaz.

Komentáre sú uzavreté.